5 מקומות שאתם חייבים לבקר בהם בבטומי


בבטומי שלל אטרקציות המתאימות לכולם- מוזיאונים, פארקים טיילת ועוד. ריכזנו עבורכם את חמשת המקומות בבטומי שלא כדאי לפספס:


הגן הבוטני של בטומי

 במרחק של 9 קילומטרים מצפון לעיר, תמצאו בגן הבוטני מגוון גדול של מיני צמחים ייחודיים המגיעים מאזורים שונים מרחבי העולם. מלבד הסיור במקום המרהיב ביופיו, תיהנו ממיקומו הייחודי המשקיף על הים השחור.
פארק השישה במאי

 בפארק העצום המקיף את אגם נורי תמצאו כמובן פינות חי מרשימות, אך גם אקווריום עם זני דגים נדירים, וכן את מבנה הדולפינריום המחודש. אל תפספסו את מופעי הדולפינים המאולפים שבדרך כלל מלאים עד אפס מקום. ובונוס- תוכלו אף לשחות עם הדולפינים!
הטיילת

 לאורכו של הים השחור נמצאת הטיילת המרהיבה. היא גדושה בבתי קפה, מדשאות מזמינות ופסלים מגוונים. מי שהטיול הרגלי לא יספיק לו ויהיה מעוניין בספורט נוסף, ימצא בטיילת מגרשים ומתקנים המיועדים בדיוק לכך.


גן הנס (
Miracle Park)

 שוכן ממש ליד המפרץ, ומציג את פסל האהבה המפורסם של בטומי, המורכב מדמויות של גבר ואישה הנעים זה לקראת זה בכל כמה דקות. בשעות הערב המופע כולל אורות המוסיפים לו נופך מיוחד. עוד בתחומי הגן נמצא מגדל האלף-בית הידוע המכיל את כל האותיות הגיאורגיות באדריכלות מרשימה. ואם כל זה לא מספיק, גם גלגל ענק תמצאו שם, כדי שתוכלו להשקיף על כל האטרקציות מזווית אחרת.תחנת הרכבל ארגו

עוד הזדמנות לראות את בטומי מגובה רב, תמצאו ברכבל ארגו. בנסיעת הרכבל תשקיפו על הנוף הייחודי של העיר, ובתום הנסיעה (כשניים וחצי קילומטרים) אל ראש ההר אנוריה הסמוך, תקבלו תצפית יפהפייה אל בטומי והים השחור. מלבד נקודת התצפית, על ההר הוקם גם מתחם מסחרי המכיל בתי קפה, מסעדות וחנויות להנאתכם.

ניתן למצוא טיסות לבטומי במגוון תאריכים ובמחירים זולים באתר מונה טורס.


2all - Web Design