טיול מסורת לפיליפינים
טיול לפיליפינים

טיול לפיליפינים למגזר הדתי רוצה לצאת לטיול לפיליפינים והנך שומר כשרות? מחפש טיול לפיליפינים המותאם לצרכי המגזר הדתי 
מתחשק לך לצאת להרפתקה מיוחדת במינה? טיול לפיליפינים בהחלט מתאים גם לאנשים מהמגזר הדתי השומרים כשרות ושומרים שבת 
אם גם אתה נמנה עם אוכלוסייה זו ורוצה לצאת ולטייל במדינת איי הפיליפינים הקסומה, דע כי כעת הדבר אפשרי בהחלט
יש לא מעט טיולים היוצאים מדי שבוע לפיליפינים, המותאמים באופן מושלם למגזר הדתי         עדכון   21.01.20     

טיול לפיליפינים – טיול מדהים לשומרי כשרות

מדינת איי הפיליפינים היא אחד המקומות היפים והקסומים בעולם. עצם כך שהיא כוללת יותר מ7000 איים (שרק כ2000 מהם מיושבים) ושהיא מוקפת בטבע מגוון כגון חופים והרים עושה אותה לכזו מתוירת. כעת ניתן לטייל במדינה זו גם אם אתה שומר כשרות. ישנם לא מעט נקודות בהן ממוקמים בתי חב"ד בהם יש אוכל כשר, וניתן להטיס אוכל כשר לכל נקודה בפיליפינים. על כן טיול לפיליפינים למגזר הדתי בהחלט נהיה דבר אפשרי ודי פשוט. יש חברות המתמחות בזה.
בד"כ בטיול כשר, ישנו מלווה דובר עברית הדואג לכל צרכי הקבוצה 24 שעות ביממה. יחד עם זאת, ניתן לתכנן מראש טיול כשר גם עבור קבוצה קטנה של מטיילים עצמאיים בפיליפינים.

מסלולים יפהפיים וקסומים

מי שאוהב טבע, בוודאות יתחבר לנופים הקסומים של הפיליפינים. יש במדינה זו הכל מהכל – חופים לבנים רחבי ידיים, הרים עם טבע פראי, צמחייה פראית, שוניות אלמוגים מיוחדות, תרבות תוססת ומיוחדת, פסטיבלים, ערים צבעונית עם תושבים מסבירי פנים – בקיצור כל אחד יכול למצוא כאן את מה שהוא מחפש.

גם מהבחינה הכלכלית משתלם מאוד לטייל במדינה זו. היא נחשבת למדינת עולם שלישי ולכן המחירים בה לא יקרים מאוד. התושבים בפיליפינים הם נעימים מאוד ומכבדים את התיירים המטיילים במדינתם. הם מבינים שבזכות אותם תיירים הכלכלה של המדינה פורחת ועל כן היחס הוא חם ואנושי.

העדפות המטיילים קובעות את מסלול הטיול

במסגרת טיול לפיליפינים למגזר הדתי מתחשבים מאד בהעדפות המטיילים. לדוגמא אם המטיילים שומרים שבת, במהלך הטיול לפיליפינים לא יהיו נסיעות בשבת ויתוכננו מראש עצירות במקומות מיוחדים. אם המטיילים אוכלים אך ורק אוכל כשר ידאגו לכך שיאכלו בבתי חב"ד ובנוסף יטיסו עבורם חבילות מזון כשר בכל רחבי הפיליפינים (ללא תוספת תשלום משמעותית).

טיול לפיליפינים למגזר הדתי הוא טיול אשר נבנה במיוחד עבור אוכלוסייה זו ועל כן מתחשב בכל הבקשות של המטיילים על מנת שיוכלו להמשיך לקיים את אורח החיים הדתי שלהם באין מפריע, גם במדינה זרה. הצרכים של הציבור הדתי ידועים מראש, ולכן המענה הינו ממש מושלם.

טיול לפיליפינים – חוויה קסומה לנפש

גם אם מדובר בטיול לפיליפינים למגזר הדתי אין זה אומר כי צריך לדלג על חוויות כגון קורסי יוגה, סדנאות מדיטציה וכדומה, שהמקום מציע לנופשים השונים. ניתן לארגן קבוצות של נשים בלבד וגברים בלבד על מנת לקיים את הסדנאות הללו בנוח ולהנות מחוויה קסומה שתיתן מרגוע לנפש.

טיול לפיליפינים מותאם לקבוצה או לבודדים, ומספק חוויה אחרת מכל המוכר והידוע. נצלו את ההזדמנות ובקרו במדינה שהפכה לאחר היעדים הנחשקים ביותר עבור תיירים מכל העולם.

 

2all - Web Design