אטרקציות בסוכות


אטרקציות בסוכות  

חודש ספטמבר הוא החודש בו כל הילדים חוזרים למסגרות החינוך, לבתי ספר יסודיים, על תיכוניים וגנים. למרות שזה החודש בו כולם צריכים לחזור לשגרה של לימודים לילדים ועבודה להורים, במיוחד אחרי חופש גדול ארוך ומתיש, זהו גם החודש הגדוש ביותר עם חגים
 

חודש תשרי שהוא תחילת השנה העברית יוצא תמיד על חודש ספטמבר הלועזי, כך שהחזרה לשגרה נדחית לכולם במספר שבועות 😊 מכיוון שהחגים בתקופה הזו יוצאים בסמיכות לימי החופש הגדול, כך שלהורים אזלו הרעיונות היצירתיים לבילויים משפחתיים – ריכזנו עבורכם כמה אטרקציות ופעילויות מהנות במיוחד שניתן לחגוג בתקופת החגים.

כיוון שחג הסוכות יוצא בסמיכות לראש השנה, ובנוסף זהו חג ארוך שנמשך במשך 7 ימים רצופים, אלו הן אטרקציות המותאמות במיוחד לחג הסוכות ויכולות להתקיים באחד מימי חול המועד:

סדנאות יצירה

סוכות הוא חג בו כולנו עורכים את הארוחות המשפחתיות בתוך הסוכה שבנינו בחצר הבית. הכי כיף לשבת בסוכה מרווחת ויפה המקושטת בשלל צבעים, סרטים ויצירות מיוחדות.

אטרקציה מיוחדת ומומלצת לחג הסוכות היא סדנת יצירה חווייתית עם הילדים. בסדנה הזו תוכלו להכין עם הילדים מגוון קישוטים לסוכה בביתכם, בעבודת יד ובעיצובים מיוחדים שיוכלו להישמר אצלכם שנים רבות. סדנאות היצירה יעסיקו את ילדכם במשך שעות ארוכות, הם ילמדו על חומרי גלם מיוחדים ליצירות שונות ויפתחו את החשיבה והיצירתיות.

משחקי לייזר אקסטרים

משחק קבוצתי מהנה במיוחד ומתאים לכל המשפחה! כולם מתחלקים לקבוצות ומתחרים אחד בשני, המטרה היא להתחמק מהלייזר ולפגוע כמה שיותר בחברי הקבוצה השנייה.

משחק הלייזר כולל רובי לייזר מיוחדים המופעלים באמצעות אינפרא אדום, אפודים בעלי קולטנים מיוחדים הסופרים את מספר הפגיעות הנקלטות באפוד, ובעיקר המון המון כיף וחוויה לכולם! זהו משחק מגבש ומרתק, ניתן לבחור קונספט מסוים בו תתרחש הלחימה אחד בשני להוספת עניין ואקשן.

ילדכם יוכלו ליהנות מאטרקציה מאתגרת ומצחיקה במיוחד, ילמדו מהי עבודת צוות ולמה חשוב לעבוד בשיתוף פעולה וכמובן יזכו לזמן איכות מיוחד יחד עם כל המשפחה.

קמפינג עם המשפחה

אם אתם מעוניינים לצאת עם כל המשפחה לבילוי וחוויה של כמה ימים, מומלץ מאוד לערוך טיול משפחתי באחד מהמקומות היפים בצפון הפסטורלי. בנוסף לטיולים בטבע וביקור בשמורות ואתרים היסטוריים, תוכלו לערוך קמפינג משפחתי בטבע, לישון באוהלים וליהנות מהבריזה הנעימה בחג הסוכות.

מכיוון שקמפינג כולל ישנה בחיק הטבע, היערכו מראש עם כל הציוד והאבזור הנדרש לבילוי של מספר ימים בטבע. זכרו לקחת עמכם אוהלים, שמיכות, בגדים ארוכים ואמצעי חימום מכיוון שלעיתים הלילות עלולים להיות מעט קרירים. הוסיפו לחוויה של הטבע עם פיקניק משפחתי שתוכלו לערוך לאחר השינה באוהלים. ניתן לרכוש בכל חנויות הטיולים והקמפינג ערכות מאובזרות לבישול וחימום אוכל בשטח, כך שגם את החביתה של הבוקר תוכלו לאכול בחיק הטבע.

  Save on your hotel - hotelscombined.com

2all - Web Design